Blog

Novinky

Spoločnosti Apple a Cisco umožnia využívať služby Cisco na platforme iOS

Spoločnosti Apple a Cisco umožnia využívať služby Cisco na platforme iOS. Umožnia integráciu iPhone® s podnikovým prostredím Cisco a poskytnú riešenia pre spoluprácu a komunikáciu na zariadeniach iPhone a iPad®.

"iOS je najlepšou mobilnou platformou na svete a takmer každá spoločnosť Fortune 500 a Global 500 dnes zaradila iOS do svojej mobilnej stratégie," povedal Tim Cook, generálny riaditeľ spoločnosti Apple. "IPhone a iPad sa stali základnými nástrojmi pre modernú pracovnú silu a menia spôsob práce. Spoločne so spoločnosťou Cisco veríme, že môžeme podnikom poskytnúť nástroje na maximalizáciu potenciálu systému iOS a pomôcť zamestnancom stať sa ešte produktívnejšími pomocou zariadení, ktoré už majú radi."

"95% spoločností Fortune 500 počíta so Cisco Collaboration a Cisco networks, aby pomohli svojim tímom zvýšiť produktivitu," povedal výkonný riaditeľ spoločnosti Cisco John Chambers. "Prostredníctvom tohoto inžinierskeho a go-to-market partnerstva ponúkame našim spoločným zákazníkom možnosť bez problémov rozšíriť toto úžasné prostredie Cisco na svoje obľúbené zariadenia na platofrme iOS. Spolu pomôžeme tímom dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity a efektívnosti."

Na riešenie neustále sa zvyšujúcich nárokov na podnikovú infraštruktúru, budú Cisco networks a zariadenia na plaforme iOS optimalizované tak, aby spolupracovali efektívnejšie a spoľahlivejšie s cieľom poskytnúť používateľom ešte vyšší výkon.

Spoločnosť Apple a Cisco spolupracujú aj na tom, aby sa iPhone stal nástrojom na spoluprácu v oblasti hlasu a videa od spoločnosti Cisco, s cieľom poskytnúť zamestnancom bezproblémové spojenie medzi iPhone a ich pevným telefónnym pripojením. S podporou spoločnosti Apple poskytne spoločnosť Cisco špeciálne optimalizované možnosti pre platformu iOS v rámci mobilných nástrojov, nástrojov pre spoluprácu v cloude, ako sú Cisco Webex Teams, Cisco Telepresence a Cisco Webex Teams, čím prinesie bezproblémovú tímovú spoluprácu.

Viac informácií o spolupráci medzi spoločnosťou Cisco a Apple nájdete tu.

Súvisiace články